Wszyscy obecnie przechodzimy przez trudny, ale niezwykły czas. Wielu z nas czuje lęk, ale jednocześnie ma nadzieję na zmianę. Przyjrzyjmy się życzliwie swoim rodzinnym relacjom, by z nową energią tworzyć świat po pandemii. Zanim rozpoczniemy jednak nowy rozdział, uporządkujmy to, co ciągnie się za nami, z czym każdy z nas ma mniejszy bądź większy problem – nasze relacje rodzinne, podział obowiązków i zajmowanych ról. Przygotujmy z czułością siebie, swojego partnera i rodzinę na nowy świat, który już za chwilę zapuka do naszych drzwi.

„Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach" to akcja społeczna Kulczyk Foundation, „Wysokich Obcasów" i „Gazety Wyborczej".

Przeczytaj tekst Dominiki Kulczyk:

Miesiączka to cud życia

Dzień Zmiętej

Ile się Społeczna nad-stara, nad-ogarnia, nad-umizga światu, tyle Zmięta się musi zmiąć, stoczyć, przeżreć tymi lodami. Nie ma zlituj.

Czytaj dalej

Przeżyją ci, którzy są jak Scarlett O'Hara

Nie jest łatwo podjąć decyzję o zmianie pracy, o przebranżowieniu się. Dla niektórych to mentalnie nie do przejścia.

Czytaj dalej

Kobieca samopomoc rzuca wyzwanie kryzysowi

Kobiety w izolacji budują alternatywną rzeczywistość, w której bezinteresowna pomoc nie jest frajerstwem, a życzliwość procentuje bardziej niż pieniądze.

Czytaj dalej

Doceńmy to, co robią kobiety

Wzmacniajmy, promujmy, reklamujmy. Bo #KtoJakNieMy?! Na tym właśnie polega #NowaSolidarność.

Czytaj dalej

Ojciec też rodzic

Starsi mężczyźni patrzą na zmiany mniej przychylnym okiem. Trudno jest im zrozumieć chęć młodych mężczyzn do tego, by spowolnić swoją karierę i zająć się dzieckiem.

Czytaj dalej
Następna strona
1/12